• Letná škola techniky

• SOŠT, pracovisko Partizánska 1 a Kapušianska 6 v Michalovciach,

práve realizujú pre žiakov základných škôl

"LETNÚ  ŠKOLU  TECHNIKY",

a to v dňoch 27. - 31.augusta 2018

od 9.00 do 12.00 hod.

Bližšie informácie nájdete v letáku.

Pozvánku a návratku nájdete na tomto mieste.

Sme radi, že ste tu!

• My future career - my hobby

•      V školskom roku 2017/2018 bol našej škole schválený projekt ERASMUS +  pod názvom My future career – my hobby.

Do projektu sa zapojí 26 žiakov našej školy, ktorí sa zúčastnia stáže v zahraničí s možnosťou praxe v zahraničných firmách. Nábor žiakov príslušných odborov podľa prihlášky prebehol v priebehu mesiacov jún a júl 2018 po konzultácii triednych učiteľov, majstrov odborného výcviku, zástupcov firmy BSH a učiteľky anglického jazyka. Výber žiakov pokračuje v priebehu augusta a septembra 2018 na základe kritérií uvedených v prihláške.

Základné informácie o projekte sú uvedené na tomto mieste. Bližšie informácie poskytuje Mgr. Monika Bongová - koordinátor projektu.