• Duálne vzdelávanie

• Názov projektu:

Modernizácia Strediska praktického vyučovania pre PLC techniku k výučbe žiakov v duálnom vzdelávaní k príprave a rozvoju zamestnanosti

Cieľ:

Primárnym cieľom projektu je prostredníctvom hlavnej aktivity „Nákup materiálno-technického vybavenia“ zabezpečiť kvalitný praktický vyučovací proces u zamestnávateľa, zvýšiť podiel žiakov na odbornom vzdelávaní a zlepšiť tak prístup nielen ku kvalitnému vzdelávaniu, ale aj na trh práce.

Zrealizovaním projektu sa zmodernizuje pracovisko PLC techniky o 10 zmenšených modulov montážnych liniek, dôjde k posilneniu systému odborného vyučovania, vytvoria sa podmienky pre poskytovanie kvalitného celoživotného vzdelávania, pričom sa zlepší uplatnenie absolventov odborného vzdelávania a prípravy pre potreby trhu práce.

Prijímateľ BSH Drives and Pumps s.r.o
            NFP 19 485,67 EUR